جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
الجمعة 15 ربیع الثانی 1441

مراسم تجلیل از خادمین افتخاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا علیه السلام

مراسم تجلیل از خادمین افتخاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا علیه السلام در روز پنج شنبه 8 دی ماه همراه با جلسه بصیرتی به مناسبت سالروز حماسه 9 دی در تالار فرهنگی فجر شهرستان شهرضا با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین صغیرا از اصفهان برگزار گردید.
 در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین صغیرا ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و روز بصیرت به ایراد سخنرانی پیرامون فتنه 88 پرداخت.
ایشان به عظمت حماسه 9 دی ماه که مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کشور ایران اسلامی جلوی فتنه و فتنه گران ایستادگی کردند اشاره نمود.
 وی با بیان اینکه مردم شهرستان شهرضا در مقابل سلطه و سلطه طلبان و مبارزه با استکبار و استبداد همیشه پیش قدم بودند به سرنگونی حکومت سلطه با پایین کشیدن مجسمه شاه و تظاهرات بر علیه حکومت مستبد شاهنشاهی اشاره کرد.
وی افزود شهرستان شهرضا در پیشبرد اهداف انقلاب و مبارزه با سلطه جزو اولین شهرستان های کشور ایران بود و در روز نهم دی ماه با حضور در خیابان ها و تظاهرات بر علیه فتنه گران بار دیگر این موضوع را ثابت کرد.
 حجت الاسلام و المسلمین صغیرا با اشاره به حملات شدید دشمن علیه جمهوری اسلامی عرضه داشت: امروز دشمن با تمام توان خود در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده و با تمامی امکانات به این دشمنی پافشاری می کند.
 ایشان در قسمتی از بیانات خود به اهمییت خانواده اشاره کرد و درباره آسیب های فضای مجازی در بحث خانواده بیاناتی عرضه داشت.
 در ادامه ضمن خیر مقدم گویی مسئولین آستان به حضار محترم از خادمین افتخاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا به پاس زحمات بی دریغ شبانه روزی در آستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 در این مراسم حیدر محمدی عضو هیات امنا و اولین مسئول خادمین افتخاری آستان ضمن ارائه خاطراتی از اولین خادمین افتخاری و نحوه تشکیل و عضو گیری خادمین افتخاری در آستان مقدس امامزاده شاهرضا پرداخت.
 حیدر محمدی عضو هیات امنا و اولین مسئول خادمین افتخاری آستان با اشاره به اینکه خادمی آستان مقدس امامزاده شاهرضا افتخار بزرگی برای تمامی خدام عزیز می باشد یاد و خاطره خدام افتخاری درگذشته را زنده نگه داشت.
 در پایان این مراسم ضمن تقدیر از رشادت های جانباز مدافع حرم شهرستان شهرضا محمد امین رضایی با اهدا جوایز به 40 نفر از خدام افتخاری برگزیده تجلیل به عمل آمد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها در مورد این مطلب

برنامه های هفتگی حرم

دعای توسل -سه شنبه ها بعد ازنماز مغرب و عشاء
زیارت امین الله-چهارشنبه ها بعد ازنماز مغرب و عشاء
حدیث شریف کساء -پنجشنبه ها بعد ازنماز ظهر و عصر
دعای کمیل -پنجشنبه ها بعد ازنماز مغرب و عشاء
دعای ندبه – جمعه ها بعد ازنماز صبح
زیارت آل یس – جمعه ها بعد ازنماز مغرب و عشاء

اوقات شرعی

پر بازدید ترین ها

تدبر در قرآن

آیه قرآن تصادفی